bibl1

NASZA BIBLIOTEKA JEST CZYNNA CODZIENNIE

„ Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać”

Cycero

PONIEDZIAŁEK      8.40-13.40

WTOREK                 8.40-13.40

ŚRODA                    8.40-13.40

CZWARTEK            8.40-13.40

PIĄTEK                    8.00-13.00

z4

KOŁO CZYTELNICZE

PONIEDZIAŁEK      13. 40 – 15.15

Od lat w naszej bibliotece działa koło czytelnicze. Między innymi kładziemy nacisk na rozwijanie zainteresowań czytelniczych, poznawczych, kształtujemy kulturę czytelniczą, postrzegamy książkę jak wartość. Jest to forma zorganizowania uczniom ich czasu wolnego w sposób przemyślany, pożyteczny i miły.

z1 z2 z3

W bibliotece przygotowujemy uczniów do samodzielnego wyszukiwania informacji za pomocą warsztatu informacyjno – bibliotecznego, wspomagamy w realizacji programów nauczania i wychowania, kształtujemy zainteresowania czytelnicze, inspirujemy uczniów do rozwijania zainteresowań. Doskonalimy warsztat pracy i samokształcenie. Wspieramy działalność opiekuńczo – wychowawczą w zakresie pomocy uczniom wymagającym opieki.

Konkursy czytelnicze 2016/2017

Książka miesiąca· Najlepszy czytelnik semestru· Najlepsza klasa semestru· Moja ulubiona książka· Musisz przeczytać tę książkę· Najładniejsza zakładka do książki

z5

Wystawy 2016/2017