BITWA NA KRĘGLE

W dniu 26.IV.2017r.  odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych „Bitwa na Kręgle”

Zawody odbyły się w Kręgielni Skybowling w Sky Tower we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 51. Naszą szkołę reprezentowali:  Karolina Romantowska kl. III b, Paulina Greloch kl. III b, Mateusz Syposz
kl. III b, Oskar Sztymelski kl. III c.Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie  zajmując  IV miejsce na 21 szkół uczestniczących w zawodach.

krgle1 krgle2 krgle3 krgle4

krgle5 krgle6 krgle7 krgle8

Opiekun - Janina Kowalska

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

We wtorek 4. kwietnia 2017 r. na Morskim Oku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: M. Syposz 9. m.; W. Hajel 22. m.;SZ. Lejczak 28. m.;A. Wojak 59. m.;K. Niewiadomski 152. m.; H. Kamzelewski 160. m.;A. Ostachowski 190. m.;K. BIL 212. m.;A. Sycz 220. m.;A. Uzarska 87. m.;D. Leczowicz 92. m.;Romantowska K. 120. m.;Wojnarowska W. 130. m.;Wróbel G. 151. m.Startowało 227 chłopców oraz 170 dziewcząt. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 8. miejsce na 21 szkół.

przeaje 001 przeaje 002 przeaje 004 przeaje 005

przeaje 006 przeaje 007 przeaje 008 przeaje 009

Opiekun - Witold Trzciński

OTWARCIE STADIONU OLIMPIJSKIEGO

Dnia 08.04.2017 r. wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu Stadionu Olimpijskiego. W tym dniu odbyły się Mini Igrzyska The World Games. Rywalizacja miała miejsce  na poziomie przedszkoli, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Szkoły gimnazjalne rozegrały zawody w unihokeju i walkach sumo. Oprócz tego przed wejściem na trybuny stadionu znajdowała się strefa aktywnego kibica, z pięcioma stanowiskami do ćwiczeń. Nasze reprezentacja to: Muradin Misza, Kołodziejczyk Gracjan, Wojak Adam, Jakubczak Kamil, Krzyżewicz Roman, Duliba Eryk, Duliba Sebastian, Kwieciński Michał, Zimnicki Konrad, Trawiński Maksymilian, Kujawski Kacper, Bubółka Kacper, Kowalik Joanna, Olas Ola, Pajek Oliwia, Dawidzińska Karolina i Buczek Dominika. Dziękujemy za aktywnie spędzoną wolną sobotę.

olimp1 olimp2 olimp3 olimp4

olimp5 olimp6 olimp7 olimp8

E. Garczarek, J. Kowalska

GIMNAZJADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej, w składzie: Kufel Patrycja, Filipek Vanessa, Krukowska Gabrysia, Gawrońska Klaudia, Wojciechowska Joanna, Greloch Paulina, Jerzak Natalia, Kołodziej Monika, Prokopienia Agata wygrała z reprezentacją GM 9 - 6:2 i przegrała z GM 29 - 2:3 zajmując drugie miejsce w grupie.

Reprezentacja chłopców w składzie: Nowacki Maciej, Hajel Wiktor, Pietrusiak Marcin, Młynarczyk Paweł, Niewiadomski Kacper, Krężel Sebastian, Olech Mateusz, Chmielecki Dawid, Mirga Zenon, Fitas Daniel wygrała z reprezentacją GM 29 - 7:6, zremisowała z GM 40 - 6:6 i przegrała z GM 1 - 3:5 zajmując drugie miejsce w grupie.

Obie reprezentacje nie awansowały do dalszych rozgrywek.

pika rczna 024 pika rczna 025 pika rczna 026 pika rczna 027

Opiekun grupy - Witold Trzciński