PAPIEROSY, ALKOHOL, NARKOTYKI -

UTRACONE MOŻLIWOŚCI

Dnia 15. maja 2017 r. w Gimnazjum nr 27 odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Plastycznym
pt. "Papierosy, alkohol, narkotyki - utracone możliwości". Wzięło w nim udział 16 szkół z całego Wrocławia. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Góźdź oraz OLiwia Pajek, uczennice klasy 2e. Wyniki poznamy wkrótce.

pap1 pap2 pap3

pap31 pap5 pap4

APEL PROMUJĄCY ZDROWIE

7. kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. W związku z tym dniem w auli naszej szkoły odbył się apel promujący zdrowie. Był on zorganizowany oddzielnie dla każdego poziomu klas. Obejmował tematykę Szkoły Promującej Zdrowie, zdrowego stylu życia, programów prozdrowotnych realizowanych w naszej szkole oraz ukazał wyniki Indeksu Sprawności Fizycznej całej społeczności uczniowskiej. W trakcie apelu odbyły się konkursy z wiedzy o zdrowiu, wzorcowego II śniadania oraz zawody sportowe na ergowiosłach. Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplom oraz parę kilogramów jabłek.Wszyscy bawili się doskonale i mamy nadzieję, że czynniki zdrowego stylu życia nie będą Wam obce na co dzień.

apel1 apel2 apel3 apel4

apel5 apel6 apel7 apel8

apel9 apel10 apel11 apel12

Elżbieta Garczarek

MASZ PRAWA I OBOWIĄZKI

12. grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 27 odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy "Czy znasz swoje prawa i obowiązki". Naszą szkołę godnie reprezentował Marcin Pietrusiak z klasy 3e i otrzymał II miejsce - gratulacje.

Życzymy dalszych sukcesów!

konkursy2

MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS O TEMATYCE HIV/AIDS

10. października 2016 r. w Gimnazjum nr 27 odbył się konkurs wiedzy o tematyce HIV / AIDS w formie krzyżówki.Wzięło w nim udział 23. uczestników z 12. gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3e: Pastor Klaudiusz i Pasek Sebastian. Pastor Klaudiusz otrzymał wyróżnienie - gratulujemy.

krzywka1 krzywka2 konkursy3