LAUREATKI KONKURSU POETYCKIEGO

"MÓJ PIĘKNY, KULTURALNY WROCŁAW"

Kolejny sukces naszych uczennic! Natalia Lachowska z kl. 2c zajęła II miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Poetyckim "Wrocław w twórczości poetyckiej młodzieży", a Dominika Len z kl. 2c zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

p1 p3

LAUREAT KONKURSU WRATISLAVIA SACRA

Klaudiusz Pastor z klasy 2e zajął  II miejsce w XVI finale powiatowego konkursu WRATISLAVIA SACRA – „Wrocław miasto świętych i błogosławionych”. Finał odbył się 12 maja 2016r. w Gimnazjum nr 4. Klaudiusz udał się tam wraz z p. Marią Traczyńską, która przygotowała go do konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

w2 w3 w1

OGÓLNOPOLSKI KONKURS  POŚWIĘCONY BŁ. KS. JERZEMU POPIEŁUSZCE

Z radością informujemy, że uczennica naszego gimnazjum Nicole Dac z klasy 3e zdobyła wyróżnienie w finale II Ogólnopolskiego Konkursu „Błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko-Człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał”. Dnia 26 kwietnia 2016 roku Nicole Dac wraz z opiekunem p. Marią Traczyńską udała się pociągiem do Warszawy, by wziąć udział w etapie finałowym, który miał formę pisemnego testu wiedzy o życiu i działalności błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. W II edycji konkursu wzięło udział w sumie ponad 500 uczniów ze 163 szkół w Polsce. Konkurs składał się z dwóch etapów, w etapie finałowym wzięło udział 133 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Serdecznie gratulujemy Nicole wyróżnienia!

n2 n3  n4  n5

OLIMPIADA TURYSTYCZNA - KRAJOZNAWCZA

We wtorek, 1 marca, drużyna naszego gimnazjum w składzie: Wiktoria Mizgała i Bartosz Biruk z kl 3e oraz Klaudiusz Pastor z kl 2e wystartowali w jednym z najtrudniejszych konkursów we Wrocławiu. Obejmuje on wiedzę o: pierwszej pomocy, przepisach ruchu drogowego, walorach krajoznawczych Wrocławia i Dolnego Śląska oraz umiejetności czytania map topograficznych. Nasi uczniowie zajęli IV miejsce. Serdecznie gratulujemy.

dyplom olipiada  olimpiada1