AQUAPARK

8.grudnia 2016 r. po raz kolejny odbyło się wyjście na zajęcia rekreacyjno - sportowe do aquparku. Tym razem mogła to być tylko 23 - osobowa grupa. Pogoda nam dopisała, humory również. Bawiliśmy się doskonale - a było na czym.

aqua1 aqua2 aqua3 aqua4

WROCŁAWSKI AQUAPARK

16. 06. 2016 r. - juz po raz drugi licznie wzięliśmy udział w zajęciach rekreacyjnych na basenie.
62 - osobowa grupa uczniów pod opieką nauczycieli w.f. aktywnie spędziła 3 godziny na częsci rekreacyjnej wrocławskiego aquaparku. Czas upłynął wszystkim bardzo szybko, to znaczy,że bawiliśmy się doskonale.

basen1          basen

20. 05. 2016 r.                      PRZYSTAŃ FUNDACJI HOBBIT

To jeszcze nie wakacje a my już mieliśmy okazję zakosztować letniego wypoczynku. W ramach edukacji "Szkoła w mieście" uczniowie klas I-ych uczestniczyli w zajęciach z kajakarstwa, żeglarstwa oraz przeszli szkolenie z bezpieczeństwa nad wodą. Pogoda dopisała tak więc na humory i zaangażowanie całej społeczności uczniowskiej nie mogliśmy narzekać. Wszystkim uczestnikom wyjścia życzymy równie aktywnych i przyjemnych wakacji.

hobbit1 hobbit2 hobbit3 hobbit4

hobbit5 hobbit6 hobbit7 hobbit8

WROCŁAWSKI PARK TECHNOLOGICZNY - AKADEMIA ŻYWIENIA

11 grudnia 2015 r. klasy II - ie uczestniczyły w zajęciach warsztatowych we Wrocławskim Parku Technologicznym. Działania prowadzone były w trzech grupach tematycznych:

1. Żywienie a postępy w nauce - wpływ naszej diety na wyniki w szkole - żywienie ma znaczenie!

2. Roztwory wodne - odczyn pH - badanie kwasowości i zasadowości różnych roztworów wodnych związków chemicznych

3. Kriogenika - wykorzystanie ciekłego azotu w przemyśle i medycynie

Zajęcia praktyczne na długo zapadną w naszej pamięci, zwłaszcza te z ciekłym azotem.

park tech 1park tech 2park tech 3park tech 4

park tech 5park tech 6park tech 7park tech 8