ROK SZKOLNY 2016/2017

Redakcja gazetki  szkolnej pt. "PIÓREM GIMNAZJALISTY" działa od kilku lat. Oczywiście ze względu na to, że kolejni uczniowie kończą ten etap i idą do następnych  szkół, co roku inny zespół redaguje teksty i zajmuje się szatą graficzną publikacji.

Na łamach naszej gazetki staramy się szerzyć pozytywne postawy relacji uczniowskich. Publikujemy artykuły, które odnoszą się bezpośrednio do spraw życia szkoły, miasta Wrocław, a także  takie, w których poruszamy ogólnoludzkie zagadnienia, które  z kolei są przedmiotem przemyśleń naszych dziennikarzy:) Stąd w poszczególnych wydaniach gazetki sporo reportaży, relacji oraz felietonów.
Nasza gazetka została doceniona, uzyskując dwa drugie miejsca  w konkursie dla szkół wrocławskich pt. „Redakcja o szkole” w kategorii wersja papierowa i elektroniczna.

W roku szkolnym 2015/2016 ukazały się następujące numery gazetki szkolnej pt. "Piórem gimnazjalisty":

gazetka1 gazetka2

W roku szkolnym 2014/2015 ukazały się następujące numery gazetki szkolnej pt. "Piórem gimnazjalisty":

182019   gazetka2  gazetka do projektu 2015

W roku szkolnym 2013/2014 ukazały się następujące numery gazetki szkolnej:

• Wydanie specjalne z okazji  I rocznicy nadania szkole imienia Profesorów Lwowskich (poniżej wersja do pobrania).

gazetkaskan

Załączniki: